ferko line projesi

Ferko İnşaat ‘ın, Kağıthane’nin merkezinde, Cendere Caddesi üzerinde 105 bin metrekarelik toplam inşaat alanında dört blok ile yükselecek Ferko Line projesinin, elektrik işleri ihalesi Firmamız Els Elektrik Proje İnşaat Taahhüt lehine sonuçlanmıştır. Business park konseptiyle tasarlanan caddeleri ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı ticari alanları ile iş hayatının çizgisini yükseltecek Ferko Line, bünyesinde 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton otelini de bulunduruyor.

Kataloğumuzu görmek için tıklayınız - Türkçe PDF

« »

Teknoloji büyük bir hızla ilerlerken, biz aynı hızla onu takip ediyoruz...

Teknolojinin getirdiği kolaylıkların, hayatın her evresinde olmasından yanayız. Bu sebeple, kendi uzmanlık alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ediyor, değişen ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunarak, sizin de güncel teknolojilerle üretilmiş alt yapılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

 

Spotlight Image

İşinizi güvence altına alıyoruz, kesintisiz, ekonomik ve güvenli hale getiriyoruz.


Sağlam bir altyapı, yüksek verim demektir!

 

Biliyoruz ki; sağlam ve sorunsuz bir altyapı, hızlı iletişim ve hızlı iş akışı demektir. Bu da size, kaybının telafisi mümkün olmayan "zaman hazinesinden" daha çok pay kazandırır.

Doğru ve titiz bir seçim, başarının habercisidir.

ELS Elektrik, her biri alanında uzman olan çözüm ortaklarıyla, başlangıç aşamasından iş teslimine kadar sorunsuz bir süreci garanti eder.

Projelerimizin temeli, işte bu hizmet anlayışına dayanır.

Gelin, sizi de hak ettiğiniz teknolojik donanıma sahip güncel projelerle tanıştıralım.